Świątecznie i do przodu!

Zacznij słuchać

Zaczęliśmy od trudnych pytań o umiejętności wokalne i znajomość klasyki kultury polskiej. Dalej było coraz ciekawiej, bo jeden z nas uparcie wypytywał się o zwyczaje rodzinne drugiego, a drugi drążył temat precyzji kwestionariusza badawczego.

Następnie wymieniliśmy się opowieściami o niespodziewanych prezentach pod choinkę (niektórych sporych, niektórych nie, ale zawsze zaskakujących mile). Rozmawialiśmy tym, czego sobie życzymy w nowym, 2023 roku. A życzenia były małe i duże, czasami bardzo rodzinne, czasami podcastowe, nieśmiało zastanawiamy się nad zmianami i nowymi formatami. Kto wie?

Trochę zdradziliśmy też naszej kuchni dotyczącej otoczenia podcastowego. Żeby nie było nadmiernie krotochwilnie rozmawialiśmy też o… strachach. Ale optymistycznie! Bo w końcu, na te święta zapowiadające to, co nowe i niespodziewane, życzyć sobie wypada nade wszystko pokoju na świecie i w domach, zdrowia, spokoju i rodzinnego szczęścia! A poza tym – żebyście Państwo byli z nami, słuchali i komentowali kolejny rok!

Wymienione w czasie audycji publikacje i materiały:

NEWSLETTER

Jeśli chce Pani/Pan być na bieżąco informowana/y o najnowszych odcinkach podcastu, prosimy o zapisanie się na bezpłatny newsletter i dołączenie do innych subskrybentów.
Zamawiając bezpłatny newsletter, akceptuje Pan/Pani zasady opisane w Polityce prywatności. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest możliwe w każdej chwili.

Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest możliwe w każdej chwili.
Udostępnij

Translate »