Charytatywni, filantropijni czy budujący obywatelskość? Historia troskliwa

Zacznij słuchać

Następny odcinek podcastu #2historykow1mikrofon pt. „Charytatywni, filantropijni czy budujący obywatelskość? Historia troskliwa” jest już dostępny online. W taki dzień trudno pominąć jego najważniejsze wydarzenie. Bezsprzecznie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest unikatowym zjawiskiem. Od 30 lat potrafi mobilizować miliony ludzi, często o różnych poglądach i postawach wokół wspólnego pozytywnego celu. Jest wzorem sensownego pomagania. Zastanawialiśmy się nad historią organizacji dobroczynnych / charytatywnych oraz dziejami filantropii. Wędrowaliśmy przez różne epoki. Efekt tych peregrynacji jest już dostępny. Oczywiście, było sporo także o lekturach i różnych inicjatywach w internecie. Zapraszamy do słuchania i komentowania.

Wymienione w czasie audycji publikacje i materiały:

NEWSLETTER

Jeśli chce Pani/Pan być na bieżąco informowana/y o najnowszych odcinkach podcastu, prosimy o zapisanie się na bezpłatny newsletter i dołączenie do innych subskrybentów.
Zamawiając bezpłatny newsletter, akceptuje Pan/Pani zasady opisane w Polityce prywatności. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest możliwe w każdej chwili.

Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest możliwe w każdej chwili.
Udostępnij

Translate »