Kryzys w rzeczywistości?

Zacznij słuchać

Następny odcinek podcastu #2historykow1mikrofon pt. „Kryzys w rzeczywistości?” jest już dostępny online. Tematem przewodnim były kryzysy i sposoby ich pokonywania. To problem, który wraca w naszych rozmowach, ale staramy się przywoływać nowe wątki, kolejne odmiany i historyczne postaci tego zjawiska. Było też o lekturach, jak zwykle zróżnicowanych. Za kilka dni, 17 listopada bierzemy po raz pierwszy udział w spotkaniu z publicznością na żywo. Zaproszenie wystosowało Studenckie Koło Naukowe Miłośników Historii Kultury UWr. Czy mamy tremę? Troszeczkę… Naszymi wrażeniami z tego spotkania podzielimy się w następnym odcinku. A teraz zapraszamy do słuchania i komentowania…

Wymienione w czasie audycji publikacje i materiały:

NEWSLETTER

Jeśli chce Pani/Pan być na bieżąco informowana/y o najnowszych odcinkach podcastu, prosimy o zapisanie się na bezpłatny newsletter i dołączenie do innych subskrybentów.
Zamawiając bezpłatny newsletter, akceptuje Pan/Pani zasady opisane w Polityce prywatności. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest możliwe w każdej chwili.

Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest możliwe w każdej chwili.
Udostępnij
Translate »