Czy serce zastąpi szkiełko i oko?

Zacznij słuchać

Następny odcinek podcastu #2historykow1mikrofon pt. „Czy serce zastąpi szkiełko i oko?” jest już dostępny online. To jest … 70 odcinek. Zbliżyliśmy się do niebezpiecznej liczby. W naszym przypadku oznacza to przejście na emeryturę…

A tak poważnie. Oczywiście, o emeryturze nie myślimy, postanowiliśmy nawet nieco zmodernizować podcast. Doszły nowe dżingle i inne wstawki muzyczne. Czy będziemy ich używać w przyszłości, trochę zależy to od naszych Słuchaczek i Słuchaczy. Za wszelkie uwagi w tym zakresie będziemy wdzięczni.

O czym rozmawialiśmy? Tym razem nie o przeszłości, ale przyszłości edukacji. Przed jakimi stoi wyzwaniami, czy nauczyciele szkolni / akademiccy stracili swój autorytet? Jaka będzie edukacja przyszłości? Czy uczelnie potrafią sprostać potrzebom rewolucji technologicznej i zreformować kształcenie? Było też dużo o lekturach…

Zapraszamy do słuchania i komentowania…

Wymienione w czasie audycji publikacje i materiały:

NEWSLETTER

Jeśli chce Pani/Pan być na bieżąco informowana/y o najnowszych odcinkach podcastu, prosimy o zapisanie się na bezpłatny newsletter i dołączenie do innych subskrybentów.
Zamawiając bezpłatny newsletter, akceptuje Pan/Pani zasady opisane w Polityce prywatności. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest możliwe w każdej chwili.

Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest możliwe w każdej chwili.
Udostępnij
Translate »