Kto by pomyślał. Kiedy ponad rok temu utworzyliśmy podcast #2historykow1mikrofon nie sądziliśmy, że kolejne odcinki zostaną odsłuchane tyle razy (nie mówiąc o tym, że sami wytrwamy przy naszym pomyśle).

Nasz podcast zrodził się, jak wielokrotnie zaznaczaliśmy, z chęci rozmowy i wymiany myśli. Czas pandemii odciął nas od tradycyjnych kanałów komunikacji, wymusił jednak również konkretną reakcję. Wprawdzie niektóre obostrzenia pandemiczne już zniesiono, ale nagrywamy nasz podcast dalej. Chyba złapaliśmy bakcyla…

Podcast jest dla nas stałym wyzwaniem merytorycznym, ale także technicznym. Zapoznajemy się z nowościami książkowymi, tak krajowymi jak i zagranicznymi. Ostatnio wprowadziliśmy informacje o podcastach na tematy historyczne. Może w przyszłości zadebiutujemy na wizji? Kto to wie…

Wszystkie etapy pokonujemy sami, czasem dość mozolnie. Może to przekora, może niewyjaśniony upór, a może po prostu chęć uczenia się. Z odcinka na odcinek chcemy być ciekawsi, lepiej słyszalni. Edycja odcinków sprawia nam wiele radości i mamy gorącą nadzieję, że tak pozostanie.

Drogie Słuchaczki i Słuchacze, dziękujemy za chęć słuchania, kibicowania, doradzania. Obiecujemy, że nie zwolnimy tempa… Słyszymy się w następny poniedziałek o godzinie 8.00. Zatem 2 historyków 1 mikrofon! Na zawsze razem:)

NEWSLETTER

Jeśli chce Pani/Pan być na bieżąco informowana/y o najnowszych odcinkach podcastu, prosimy o zapisanie się na bezpłatny newsletter i dołączenie do innych subskrybentów.
Zamawiając bezpłatny newsletter, akceptuje Pan/Pani zasady opisane w Polityce prywatności. Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest możliwe w każdej chwili.

Wypisanie się z prenumeraty newslettera jest możliwe w każdej chwili.
Udostępnij
10000!
Wpis 2
Translate »